Hrvatski napadač Andrej Kramarić zabio je dva gola u pobjedi svog Hoffenheima kod kuće protiv Herthe (3-1) u 25.kolu Njemačke lige. Kramarić nije postigao gol u Bundesligi dva mjeseca, a u subotu je zabio oba puta iz kaznenog udarca, u 24. i 37. minuti. Za Andreja je to šesti i sedmi ligaški gol ove…

Главная страница » Andrej Kramarić prekinuo dvomjesečni post i zabio dva gola u pobjedi Hoffenheima

Hrvatski napadač Andrej Kramarić zabio je dva gola u pobjedi svog Hoffenheima kod kuće protiv Herthe (3-1) u 25.kolu Njemačke lige.

Kramarić nije postigao gol u Bundesligi dva mjeseca, a u subotu je zabio oba puta iz kaznenog udarca, u 24. i 37. minuti. Za Andreja je to šesti i sedmi ligaški gol ove sezone za Hoffenheim, koji se bori za goli ostanak. Kramarićev klub je u ovo kolo ušao kao zadnji, a sada je na spasonosnom, 15. mjestu. Za klub iz Berlina Filip Uremović je odigrao cijeli susret.

Bochum je veliki dio sezone proveo kao “fenjeraš”, a sad su i oni u zoni spasa, zahvaljujući pobjedi (1-0) nad Leipzigom, koji se još nije oporavio od 0-7 poraza od Citya u Ligi prvaka. Jedini gol zabio je Srbin Erhan Mašović, dok je Joško Gvardiol odigrao cijeli susret za goste.

Schalke je izborio 1-1 kod Augsburga zahvaljujući golu iz penala Boultera u 93. minuti. za Augsburg je pogodio Meier u 51. minuti, a Dion Drena Belja je ušao u igru u 74. minuti. Stuttgart je sada zadnji jer je kod kuće izgubio od Wolfsburga (0-1) Nike Kovača, a jedini gol dao je Marmoush (56). Borna Sosa je igrao svih 90 minuta za domaćine.

Source: slobodnadalmacija.hr