Andrej Kramarić strijelac u remiju Hoffenheima na gostovanju kod Herthe

Pobjednika nije bilo u prvom nedjeljnom susretu 8. kola Bundeslige, nogometaši Herthe i Hoffenheima odigrali su u Berlinu 1-1. Gosti su poveli u 25. minuti, a strijelac je bio hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić. Kabak je pucao, a u putanju lopte je ušao Kramarić te joj promijenio smjer i prosl…

Главная страница » Andrej Kramarić strijelac u remiju Hoffenheima na gostovanju kod Herthe

Pobjednika nije bilo u prvom nedjeljnom susretu 8. kola Bundeslige, nogometaši Herthe i Hoffenheima odigrali su u Berlinu 1-1.

Gosti su poveli u 25. minuti, a strijelac je bio hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić. Kabak je pucao, a u putanju lopte je ušao Kramarić te joj promijenio smjer i proslijedio je u mrežu. Bio je to Kramarićev treći prvenstveni pogodak u sezoni.

Domaći sastav je izjednačio u 37. minuti, a strijelac je bio Lukebakio te je s tih 1-1 i završila utakmica. Herthi je ovo bio treći, a Hoffenheimu drugi ligaški remi u nizu.

Ivan Šunjić je odigrao cijelu utakmicu za Herthu, dok je Filip Uremović zamijenjen na početku drugog dijela. Kramarić je na drugoj strani odigrao cijeli susret, a njegov se Hoffenheim trenutačno nalazi na petom mjestu ljestvice.