Počela je nova sezona Serie A, a danas je u obranu naslova prvaka Italije krenuo Milan, koji je na svom stadionu dočekao Udinese. Ante Rebić našao se u početnom sastavu Stefana Piolija i odmah se svom treneru odužio pogotkom u 15. minuti za 2:1. Utakmica na San Siru je još uvijek u tijeku, a Milan t…

Главная страница » Ante Rebić sjajno otvorio novu sezonu: pogledajte gol hrvatskog napadača za vodstvo Milana

Počela je nova sezona Serie A, a danas je u obranu naslova prvaka Italije krenuo Milan, koji je na svom stadionu dočekao Udinese.

Ante Rebić našao se u početnom sastavu Stefana Piolija i odmah se svom treneru odužio pogotkom u 15. minuti za 2:1.

Utakmica na San Siru je još uvijek u tijeku, a Milan trenutno vodi 2:1. Pogodak Rebića pogledajte OVDJE.