U sjajnom derbiju 30. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool i Arsenal su na Anfieldu odigrali 2-2 nakon što su “Redsi” nadoknadili dva gola zaostatka. Nogometaši Arsenala su nakon 28 minuta vodili sa 2-0, međutim na koncu su spašavali i bod. Liverpool je u samoj završnici imao je tri sjajne…

Главная страница » Arsenal ‘zapeo‘ na Anfieldu: ‘topnici‘ imali veliku prednost, ali nisu uspjeli slaviti i tako 11 godinu zaredom

Nogometaši Arsenala su nakon 28 minuta vodili sa 2-0, međutim na koncu su spašavali i bod. Liverpool je u samoj završnici imao je tri sjajne prilike za pobjedu, a domaćin je u 54. minuti imao i kazneni udarac koji nije iskoristio Mohamed Salah.