”OVAKO pobjeđuje Real Madrid”, napisao je Luka Modrić na Twitteru nakon fantastične predstave Real Madrida koji je na Anfieldu pobijedio Liverpool s 5:2 u prvom susretu osmine finala Lige prvaka.

Главная страница » AS: Modrićeva igra je za knjige, Courtois: Reakcija navijača Redsa sve govori o Luki

Redsi su poveli 2:0, no aktualni europski prvak je u nastavku susreta preokrenuo rezultat postigavši čak pet golova. Real je time postao prvi klub u povijesti koji je zabio pet golova Liverpoolu u nekoj europskoj utakmici na Anfieldu.

Kapetan hrvatske reprezentacije ponovo je bio jedan od najboljih igrača na terenu. Upisao je i asistenciju za treći Realov pogodak, te započeo akciju kod posljednjeg, petog pogotka španjolskog sastava.

Za sjajnu predstavu koju je pokazao dobivao je pohvale sa svih strana. “Modrićeva igra bila je za knjige nogometa”, napisao je As.

Kapetan Hrvatske i Karim Benzema su igrali do 87. minute kada su uz ovacije navijača Liverpoola izašli iz igre.

“Činjenica da su navijači Liverpoola pljeskali Luki i Karimu samo dokazuje da ljudi ovdje znaju cijeniti dečke koji sjajno igraju,” kazao je Realov vratar Thibaut Courtois.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr