ATLETICO MADRID je došao do nevjerojatne pobjede na otvaranju Lige prvaka.

Главная страница » ATLETICO – PORTO 2:1 Tri gola u sudačkoj nadoknadi. Griezmann zabio za pobjedu u 101.

ATLETICO MADRID je u prvom kolu skupine B Lige prvaka rezultatom 2:1 pobijedio Porto. U 90 minuta utakmice istaknuo se Koke, čiji je gol u 50. poništen zbog zaleđa, te Mehdi Taremi, koji je zbog dva žuta kartona morao ranije napustiti utakmicu. Najzanimljiviji period bila je sudačka nadoknada.

Sudac Simon Marčinjak pokazao je čak devet dodatnih minuta, prvenstveno zbog ozljede Otavija koji je odvezen s terena. Iako se činilo kako će Atletico i Porto biti jedini čija je utakmica danas završila bez pogodaka, na kraju su postignuta čak tri. Najprije je Miguel Hermoso zabio u prvoj minuti sudačke nadoknade nakon što se njegov udarac odbio od portugalskog igrača i prevario golmana Dioga Costu.

Hermoso, koji je ušao u igru u 68. minuti umjesto Alvara Morate, par trenutaka kasnije skrivio je kazneni udarac jer je pred svojim golom dirao rukom. Strijelac za Portovo izjednačenje u 96. minuti bio je Mateus Uribe.

Griezmann zabio u 101. minuti

Antoine Griezmann nije u prvom planu trenera Diega Simeonea, ali večeras mu je donio pobjedu. Loptu ubačenu iz kuta s prve na drugu stativu glavom je prebacio Axel Witsel. Francuski napadač našao se na pravome mjestu i zabio za pobjedu Atletica i to čak u 101. minuti.