Barcelona deklasirala Cadiz. Lewandowski opet zabio

POLJAK je nastavio briljirati.

Главная страница » Barcelona deklasirala Cadiz. Lewandowski opet zabio

ČETVRTU pobjedu u 5. kolu španjolske La Lige ostvarili su nogometaši Barcelone, koji su u gostima svladali Cadiz 4:0. Barcelona je suparnika slomila u drugom poluvremenu, kad je postigla sve golove. Počelo je pogotkom De Jonga u 55. minuti. Deset minuta kasnije zabio je i Robert Lewandowski, koji je malo prije toga ušao u igru. Za Poljaka je to bio šesti prvenstveni pogodak u sezoni te je prvi strijelac La Lige. Utakmica je zaključena pogocima Ansu Fatija u 86. i Dembelea u 92. minuti.

Utakmica je, inače, završila skoro sat vremena nakon predviđenog jer je u završnici glavni sudac prekinuo ogled kako bi se pomoglo jednom od gledatelja koji je doživio srčani udar. Navijač je odvezen u bolnicu, a prema navodima nekih španjolskih medija, došao je svijesti.

Privremeno je Barcelona zasjela na tron ljestvice. Uz utakmicu više, ima i jedan bod više od madridskog Reala. Cadiz je posljednji sa svih pet poraza i razlikom pogodaka 0-14. U nedjelju igraju Real Madrid – Mallorca, Elche – Athletic, Getafe – Real Sociedad i Betis – Villarreal, dok utakmicom Almerije i Osasune kolo završava u ponedjeljak.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr