Barcelona uvjerljivo izgubila od ekipe koja je imala pet poraza zaredom

BARCELONA je u njoj rezultatski nevažnoj utakmici izgubila 3:1 na gostovanju kod Real Valladolida u 36. kolu La Lige. Xavijevoj momčadi to je drugi poraz u nizu nakon što je osigurala titulu prvaka, dok je Valladolid prekinuo seriju od pet poraza i tako se izdigao iz zone ispadanja.

Barcelona je nastupila u poprilično jakom sastavu, ali već se u drugoj minuti našla u zaostatku nakon što je Andreas Christensen glavom svladao svog vratara Marc-Andrea ter Stegena. Dvadeset minuta kasnije Cyle Larin odveo je domaće na 2:0 pogotkom iz kaznenog udarca.

U drugom dijelu Valladolid se uglavnom oslanjao na napade iz kontri te je iz jednog takvog stigao do 3:0. Gonzalo Plata poentirao je na Larinovu asistenciju. Do kraja utakmice Robert Lewandowski je u 84. minuti na dodavanje Frenkieja de Jonga tek ublažio poraz Barce.

Главная страница » Barcelona uvjerljivo izgubila od ekipe koja je imala pet poraza zaredom