VRLO LAKO su nogometaši Rangersa upisali nova tri boda u domaćem prvenstvu.

Главная страница » Barišić dvaput asistirao u pobjedi Rangersa, Juranović na klupi u pobjedi Celtica

VRLO LAKO su nogometaši Rangersa upisali nova tri boda u domaćem prvenstvu te su u domaćem susretu 19. kola svladali Motherwell s 3:0. Cijelu utakmicu za Rangers je odigrao hrvatski reprezentativac Borna Barišić koji se istaknuo s dvije asistencije, obje u prvom poluvremenu. Prvo je asistirao Morelosu u 13. minuti koji je pogodio za 1:0, dok je u 39. minuti dodao Goldsonu za 2-0. Konačnih 3:0 postavio je Tillman u 63. minuti.

Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak nije bio u sastavu Rangersa. Na ljestvici je Rangers i dalje drugi te ima devet bodova manje od Celtica. U ovom kolu Celtic je lako u gostima svladao Hibernian s 4:0. Dva pogotka je postigao Mooy, dok su po jedan dodali japanski nogometaši Maeda i Furuhashi. Hrvatski reprezentativac Josip Juranović utakmicu je odgledao sa Celticove klupe za pričuve.