U prijateljskom susretu igranom u Houstonu pred 61.000 gledatelja engleski nogometni prvak Manchester City je pobijedio meksičku Club Americu sa 2-1. Oba gola za “Građane” je zabio belgijski veznjak Kevin de Bruyne (30, 45), dok je za Americu strijelac bio Henry Martin u 43. minuti. Novo pojačanje e…

Главная страница » Bayern na američkoj turneji izgleda jako moćno: u pobjedi protiv DC Uniteda zaigrala su i dva mlada Hrvata

U prijateljskom susretu igranom u Houstonu pred 61.000 gledatelja engleski nogometni prvak Manchester City je pobijedio meksičku Club Americu sa 2-1.

Oba gola za “Građane” je zabio belgijski veznjak Kevin de Bruyne (30, 45), dok je za Americu strijelac bio Henry Martin u 43. minuti.

Novo pojačanje engleskog prvaka Norvežanin Erling Haaland nije nastupio, a mogao bi debitirati u subotu protiv Bayern Munchena.

Idući Cityjev suparnik, njemački velikan je u Washingtonu pobijedio DC United sa 6-2. Bavarci su poveli 5-0, DC je smanjio na 5-2, da bi njemački prvak zabio i šesti pogodak.

Nova pojačanja Sadio Mane i Matthijs de Ligt zabili su debitantske golove, a u strijelce su se upisali i Marcel Sabitzer, Serge Gnabry, Joshua Zirkzee i Thomas Müller.

Za američki sastav strijelci su bili Lehland i Ku-Dipietro.

Gabriel Vidović je zaigrao za Bayern od prve minute i na terenu je proveo prvo poluvrijeme, dok je Josip Stanišić ušao na početku drugog dijela.