POTPUNA dominacija momčadi Juliana Nagelsmanna.

Главная страница » Bayern prekinuo veliku krizu u Bundesligi. Iskalio se na Bayeru, pogledajte golove

BAYERN je u utakmici 8. kola njemačke Bundeslige s 4:0 pobijedio Bayer Leverkusen te tako prekinuo niz od četiri utakmice bez pobjede u Bundesligi. Prije ove pobjede Bayern je u ligi vezao 1:1 remi s Borussijom Monchengladbach, 1:1 remi s Union Berlinom, 2:2 remi sa Stuttgartom i poraz od Augsburga u posljednjem kolu.

Što se današnje utakmice tiče, Leverkusen se još dobro i proveo. Poraz od samo 4:0 je sjajan rezultat za goste s obzirom na to da ih je Bayern potpuno izdominirao i sve riješio već nakon prvih 45 minuta pa onda smirio tempo kako se momčad ne bi previše potrošila pred utakmice s Viktorijom u Ligi prvaka i derbi s Borussijom u Bundesligi.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE

Momčad Juliana Nagelsmanna došla je do vodstva već u 3. minuti utakmice kad je Jamal Musiala namjestio pogodak za Leroya Sanea. Već u 17. minuti bilo je 2:0, a ovoga puta Musiala je bio strijelac nakon asistencije Thomasa Mullera. U 39. minuti Musiala je ponovno asistirao, sada Sadiju Maneu za 3:0. Konačnih 4:0 postavio je Thomas Muller u 84. minuti susreta.