Bivši hajdukovac i dalje gleda utakmice s klupe Lazija

U DVOBOJU 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona i Lazio su odigrali 1:1.

Главная страница » Bivši hajdukovac i dalje gleda utakmice s klupe Lazija

Gosti su poveli u samoj završnici prvog dijela golom Pedra, a izjednačio je Cyril Ngonge u 51. minuti. Hrvatski nogometaš Toma Bašić nije nastupio za rimski sastav. Bašić je u prošlom prijelaznom roku bio blizu odlaska iz Lazija, ali je ostao u klubu iako je u drugom planu. U zadnjih pet utakmica je odigrao samo deset minuta.

Napoli vodi na ljestvici s 56 bodova, Inter je drugi s 43 boda i ima trinaest bodova manje od vodećeg Napolija. Roma je treća s 40 bodova, a Lazio na četvrtoj poziciji ima 39 bodova. Verona je u zoni ispadanja na 18. mjestu s 14 bodova, četiri manje od zone spasa.