Bivši hrvatski nogometni izbornik Niko Kovač plasirao se s Wolfsburgom u osminu finala Njemačkog kupa 2-1 (1-1) gostujućom pobjedom protiv Eintrachta iz Braunschweiga. Wolfsburg je poveo golom Svanberga (8), na 1-1 izjednačio je Multhaup (40), da bi prolazak Wolfsburgu osigurao Kaminski (65). Hoffen…

Главная страница » Bivši hrvatski nogometni izbornik Niko Kovač prošao dalje s Wolfsburgom u njemačkom kupu

Bivši hrvatski nogometni izbornik Niko Kovač plasirao se s Wolfsburgom u osminu finala Njemačkog kupa 2-1 (1-1) gostujućom pobjedom protiv Eintrachta iz Braunschweiga.

Wolfsburg je poveo golom Svanberga (8), na 1-1 izjednačio je Multhaup (40), da bi prolazak Wolfsburgu osigurao Kaminski (65).

Hoffenheim je bez hrvatskog reprezentativnog napadača Andreja Kramarića izbacio Schalke 04 uvjerljivo ga svladavši sa 5-1 (3-0).

Ranije u utorak je hrvatski igrač Hrvoje Smolčić bio strijelac za Eintracht iz Frankfurta u 2-0 (2-0) gostujućoj pobjedi protiv Stuttgarter Kickersa. Smolčić je u 18. minuti postigao drugi pogodak za svoju momčad skočivši najviše pred domaćim golom nakon ubačaja iz kuta Marija Goetzea. Prvi gol za Eintracht postigao je Kolo Muani u 11. minuti. Smolčić je, kao i Kristijan Jakić, odigrao čitav susret za Eintracht.

RB Leipzig se u osminu finala plasirao uvjerljivom 4-0 (2-0) pobjedom protiv Hamburger SV-a, a Joško Gvardiol je odigrao drugo poluvrijeme. Mario Vušković je za HSV odigrao čitavu utakmicu. Dominik Martinović odigrao je čitav susret za Mannheim koji je na svom terenu izgubio od Nuernberga sa 0-1 (0-0).