U Iranu je u nedjelju odigrana prvenstvena utakmica 7. kola nogometnog prvenstva u kojoj je Esteghlal na gostovanju svladao Gol Gohar rezultatom 1:2. Poveli su gosti pogotkom Mohebija u 29. minuti, izjednačio je Tikdari u 53., da bi u osmoj minuti sudačke nadoknade Yamga iz kaznenog udarca osigurao…

Главная страница » Bivši trener Crvene zvezde izgubio kontrolu nakon utakmice: nasrnuo je na suca, jedva su ga uspjeli spriječiti da se ne obračuna s njim

U Iranu je u nedjelju odigrana prvenstvena utakmica 7. kola nogometnog prvenstva u kojoj je Esteghlal na gostovanju svladao Gol Gohar rezultatom 1:2.

Poveli su gosti pogotkom Mohebija u 29. minuti, izjednačio je Tikdari u 53., da bi u osmoj minuti sudačke nadoknade Yamga iz kaznenog udarca osigurao sva tri boda gostujućoj momčadi – pišu Sportske novosti.

Esteghlal je na ljestvici drugi s 14 osvojenih bodova, koliko ima i vodeći Persepolis, dok je Gol Gohar četvrti s dva boda manje.

Utakmica je imala neobičan završetak. Gostujući trener Ricardo Sa Pinto, koji je u karijeri vodio niz klubova u Portugalu i ostalim dijelovima Europe, između ostalog Sporting, Crvenu zvezdu, Standard Liege, varšavsku Legiju i Vasco da Gamu, nakon susreta je izgubio kontrolu.

Pretpostavlja se da mu se nije svidjelo suđenje, pa je protestirao, a sudac mu je pokazao crveni karton.

Tu je krenuo pravi show, jer je portugalski stručnjak nasrnuo na suca, a igrači i članovi stručnog stožera jedva su ga uspjeli spriječiti da se i tjelesno ne obračuna s njim.

Nekako su ga na kraju balade uspjeli odvesti s terena, ali jasno je da nakon ovog incidenta neće moći izbjeći oštru kaznu disciplinskih organa iranskog nogometa.