Bjelica odgovorio Kohorti: Dok god niste nasilni, nemam problema s priopćenjima

SUKOB Bjelice i Kohorte.

Главная страница » Bjelica odgovorio Kohorti: Dok god niste nasilni, nemam problema s priopćenjima

U SUSRETU 3. kola SuperSport HNL-a Osijek i Slaven Belupo su na Gradskom vrtu odigrali blijedu utakmicu bez golova. Slaven je bio bolja momčad, imao je više šansi, dok je momčad Nenada Bjelice odigrala još jednu utakmicu za zaborav. Nakon ligaškog poraza od Lokomotive (1:2) te šokantnog ispadanja iz Europe od kazahstanskog Kizilžara, Osijek je nastavio s razočaravajućim predstavama i protiv Slaven Belupa odigravši 0:0.

Ovaj rezultat sasvim sigurno će dodatno pojačati pritisak na trenera Nenada Bjelicu, kojem je leđa okrenula i Kohorta. Današnjim žestokim priopćenjem navijači Osijeka su tražili od Bjelice ostavku. Trener Osijeka im je na presici nakon susreta odgovorio.

“Navijači se imaju pravo izražavati, a dokle god u njihovim izražavanjima nema violencije, ja nemam problem s priopćenjima. Oni me tako vide u ovom trenutku i ja to poštujem. Zahvalio bih se svim navijačima koji su nam dali podršku, vidi se da se mučimo, ali bili su nam impuls. Ovo je situacija koja će me sigurno ojačati i kao trenera i kao čovjeka”, rekao je Bjelica i prokomentirao utakmicu:

”Definitivno, ekipa je bez samopouzdanja. To je valjda jasno svakom nakon ova dva poraza. Normalno da je teško bilo igrati ako se zna da smo igrali prije tri dana, ali mislim da smo u prvom poluvremenu igrali dobro, nismo dali Slavenu puno toga. U nastavku smo pali, zato i jesam napravio pet izmjena. Sve u svemu, realan rezultat.”