Bogdanović najbolji strijelac u domaćoj pobjedi Pistonsa

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović bio je najbolji strijelac u domaćoj pobjedi Detroit Pistonsa nakon produžetaka nad Dallas Mavericksima. Pistonsi su slavili sa 131-125 i tako prekinuli niz od tri poraza. Bogdanović je odigrao 41:11 minuta za Pistonse i uz šut iz igre 10/14 (trice 5/6) zabio 30 koš…

Главная страница » Bogdanović najbolji strijelac u domaćoj pobjedi Pistonsa

Bogdanović je odigrao 41:11 minuta za Pistonse i uz šut iz igre 10/14 (trice 5/6) zabio 30 koševa, uz četiri skoka, četiri asistencije i dvije ukradene lopte.

Killian Hayes je pogodio dvije ključne trice u produžecima za pobjedu Detroita, a utakmicu je završio sa 22 poena i osam asistencija. Marvin Bagley III je dodao je 19 ubačaja i 13 skokova, a Jaden Ivey 16 poena i šest asistencija.

Dallas je predvodio Luka Dončić sa 35 pogodaka i 10 asistencija, Tim Hardaway Jr. je ubacio 26 koševa poena, a Christian Wood 25 poena uz osam skokova.

Ivey je zabio tricu dvije minute do kraja produžetka i donio Detroitu vodstvo od 125-123. Nakon zakucavanja Wooda, Hayes je pogodio tricu (128-125) da bi Hardaway promašio šut iz daljine, a Hayes je zatim pogodio još jednu tricu za 131-125.