Kevin Durant dočekao je debi u dresu Phoenix Sunsa nakon tradea iz Brooklyna. U večeri u kojoj su Sunsi slavili u gostima kod Charlottea 105:91 Durant je upisao 23 poena uz šut iz igre 10-15. Činilo se kako na njega nije ostavila traga ozljeda desnog koljena koja ga je udaljila od parketa više od se…

Главная страница » Bogdanović uvjerljivo najbolji igrač Pistonsa: zabio je osam trica Bullsima, ali nije pomoglo

Kevin Durant dočekao je debi u dresu Phoenix Sunsa nakon tradea iz Brooklyna. U večeri u kojoj su Sunsi slavili u gostima kod Charlottea 105:91 Durant je upisao 23 poena uz šut iz igre 10-15. Činilo se kako na njega nije ostavila traga ozljeda desnog koljena koja ga je udaljila od parketa više od sedam tjedana – pišu Sportske novosti.

“Osjećam da sam se uklopio prilično dobro. Svi su se trudili da se osjećam čim ugodnije”, rekao je Durant nakon utakmice u kojoj je strijelce Sunsa predvodio Devin Booker sa 37 poena, dok je Deandre Ayton upisao 16 poena i 16 skokova.

Najbolji strijelac Charlottea, kojima je prekinut pobjednički niz na brojci pet, bio je Kelly Oubre Jr. sa 26 poena.

Bojan Bogdanović bio je uvjerljivo najbolji igrač Detroita u domaćem ogledu protiv Chicago Bullsa, ali nije pomoglo. Bullsi su slavili 117:115 u utakmici u kojoj je Bogdanović postigao 34 poena, a pritom je zabio 8 trica (iz 12 pokušaja). Za 39 minuta igre upisao je i 6 skokova i 3 asistencije. Bullse je do slavlja vodio Zach LaVine sa 41 poenom.

Nakon ovog poraza Pistonsi su na omjeru pobjeda i poraza 15-48. Posebno zanimljiv bio je jedan od posljednjih napada Bogdanovićeve momčadi. Loptu je sa strane izvodio Jaden Ivey, a tom je prilikom pokušao pozvati time-out, međutim Pistonsi su već ih sve iskoristili, tako da je Detroit ostao bez posjeda.

Oklahoma City Darija Šarića kod kuće je poražena od LA Lakersa 123:117. Hrvatski reprezentativac dobro je iskoristio minutažu i za 15 minuta igre upisao 13 poena (šut iz igre 5-6), uz 2 skoka. Najefikasniji igrač Lakersa, koji su igrali bez prve dvije zvijezde LeBrona Jamesa i Anthonyja Davisa, bio je Dennis Schröder sa 26 poena. Najefikasniji kod Thundera sa 24 poena bio je Jalen Williams.

Čak 16. uzastopnu pobjedu upisali su Milwaukee Bucksi koji su kod kuće pregazili Orlando 139:117. Giannis Antetokounmpo s 31 i Jrue Holiday s 23 poena vodili su Buckse koji su u utakmici zabili čak 26 trica iz 56 pokušaja.