Borna Sosa s 20 metara zabio gol, ali to nije pomoglo njegovom Stuttgartu

U zadnjem subotnjem dvoboju 22. kola Njemačke lige Schalke je kod kuće porazio Stuttgart s 2-1, a jedini gol za goste zabio je Borna Sosa. Sosa je pogodio za konačnih 1-2 u 63. minuti kada je njegov udarac, uz pomoć vratara domaćih Fahrmanna, završio u mreži. Lijevi bočni hrvatske reprezentacije bio…

Главная страница » Borna Sosa s 20 metara zabio gol, ali to nije pomoglo njegovom Stuttgartu

U zadnjem subotnjem dvoboju 22. kola Njemačke lige Schalke je kod kuće porazio Stuttgart s 2-1, a jedini gol za goste zabio je Borna Sosa.

Sosa je pogodio za konačnih 1-2 u 63. minuti kada je njegov udarac, uz pomoć vratara domaćih Fahrmanna, završio u mreži. Lijevi bočni hrvatske reprezentacije bio je strijelac i u prošlom kolu Bundeslige protiv Koelna.

Za Schalke, koji se očajnički bori za ostanak, strijelci su bili Drexler (10) i Butler (40), a klubu iz Gelsenkirchena ovo je prva pobjeda ove godine i prvi trijumf od početka studenoga, kada su slavili protiv Mainza.

Schalke je ostao zadnji sa 16 bodova, ali sada tri boda udaljen od spasa, dok je Stuttgart ostao 15. s 19 bodova.