Na uvjerljiv su način nogometaši madridskog Reala prošli gostovanje u Vigu te su svladali Celtu 4-1 u utakmici drugog kola španjolske La Lige. Sjajnu je utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Luka Modrić koji je postigao pogodak i upisao asistenciju tijekom 77 minuta koliko je proveo na travnjaku…

Главная страница » Briljantna partija Luke Modrića: u visokoj pobjedi Real Madrida nad Celtom zabio je golčinu i asistirao Viniciusu

Na uvjerljiv su način nogometaši madridskog Reala prošli gostovanje u Vigu te su svladali Celtu 4-1 u utakmici drugog kola španjolske La Lige.

Sjajnu je utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Luka Modrić koji je postigao pogodak i upisao asistenciju tijekom 77 minuta koliko je proveo na travnjaku.

Prva dva pogotka na susretu su postignuta nakon udaraca s bijele točke. Prvo je Benzema u 14. doveo Real u vodstvo, a u 23. je izjednačio najbolji strijelac Celte Iago Aspas.

U 41. minuti Real je opet poveo. Modrić se riješio jednog čuvara i potom sjajno pogodio sa skoro 20 metara za 2-1. U 56. minuti je, pak, odlično uposlio i u kontru poslao Vinicius Juniora koji je akciju završio golom za 3-1. Konačan rezultat postavio je Valverde za drugu Realovu pobjedu u sezoni