Brooklyn Netsi osramotili se u Sacramentu, primili su 153 koša

Košarkaši Brooklyna osramotili su se u noći s utorka na srijedu te su ih „kraljevi“ iz Sacramenta na domaćem parketu svladali 153-121. U svakoj četvrtini gostujuća momčad s istočne obale je primila 36 ili više poena. U trećoj i iznad četrdeset (42). Domaći sastav propisno se raspucao na utakmici uz…

Главная страница » Brooklyn Netsi osramotili se u Sacramentu, primili su 153 koša

Košarkaši Brooklyna osramotili su se u noći s utorka na srijedu te su ih „kraljevi“ iz Sacramenta na domaćem parketu svladali 153-121.

U svakoj četvrtini gostujuća momčad s istočne obale je primila 36 ili više poena. U trećoj i iznad četrdeset (42). Domaći sastav propisno se raspucao na utakmici uz 60 posto šut iz igre te skoro 50 posto za tri poena.

Kod Brooklyna je jedini zadovoljio Kevin Durant koji je za 31 minutu ubacio 27 poena uz šest asistencija i četiri skoka. No, svi njegovi suigrači su statirali u ovom susretu i gledali kako ih lomi momčad koja je ovom pobjedom došla do pozitivnog omjera u sezoni (7-6). Brooklyn je trenutačno na šest pobjeda i devet poraza.

Terence Davis, igrač s klupe, bio je prvo ime Sacramenta s 31 poen, devet skokova, četiri asista i tri ukradene lopte, a izdvojimo još učinak Domantasa Sabonisa koji je ubacio 17 koševa te je imao po sedam skokova i dodavanja uz sve pogođene šutove na dvoboju, 6-6 iz igre i 5-5 s linije slobodnih bacanja.