GOLOVE su za Dinamo zabili Oršić, Šutalo, Bočkaj i Emreli, a za Istru Bakrar.

Главная страница » DINAMO – ISTRA 4:1 Dinamo uvjerljivo pobijedio i odmorio važne igrače za Ludogorec

DINAMO je u trećem kolu SuperSport HNL-a pobijedio Istru 4:1 i tako ostao na prvom mjestu ljestvice. Dinamu je ovo treća pobjeda u tri kola. Golove su zabili Oršić, Boško Šutalo, Emreli i Bočkaj za Dinamo, dok je za Istru zabio Bakrar. Ante Čačić krenuo je s momčadi koja nikad nije zajedno bila na terenu. Dilaver i Boško Šutalo bili su na stoperskim pozicijama, Moharrami i Bočkaj na bokovima, Marin Baturina s Ademijem i Ivanušecom u sredini, a u napadu Drmić, Oršić i Menalo.

U prvom dijelu Dinamo dominirao susretom i brzo stigao do prvog pogotka. Oršić je u 11. minuti pogodio iz penala, nakon što je Luka Marin u svom kaznenom prostoru rušio Moharramija. Boško Šutalo, koji je debitirao u ovoj utakmici za Dinamo, zabio je u 32. minuti. Velike zasluge idu i Petru Bočkaju koji je loptu zavrnuo s desne strane iz slobodnog udarca te sjajno pronašao nečuvanog Šutala na drugoj vratnici.

Čačić uspio rasporediti snage

Petar Bočkaj zabio je u 80. minuti 3:0. Probio je lijevu stranu i stigao sve do linije peterca te iskosa pogodio Majkićevu mrežu. Počasni pogodak za Istru zabio je Bakrar u 84. minuti, a Emreli, koji je ušao s klupe umjesto Drmića, potvrdio je pobjedu Dinama golom u 88. minuti

Dinamo je uspio odmoriti važne igrače uoči utakmice s Ludogorcem u utorak. Ademi i Mišić odigrali su svatko po jedno poluvrijeme na zadnjem veznom, Ristovski je dobio pola sata, a ušao je i Antonio Marin koji je pred kraj utakmice pogodio gredu.

Osim te šanse, dvije dobre prilike imao je Josip Drmić, no Majkić se pobrinuo da barem malo ublaži poraz Istre. Dinamo u utorak od 19:45 gostuje kod Ludogorca u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr