Hrvatski nogometni napadač Petar Musa (24) zabio je u dva gola u pobjedi Benfice od 3-1 nad portugalskim trećeligašem Amorom. Benfica je u svom kampu ujutro odigrala prijateljsku trening utakmicu pruživši priliku igračima koji u prethodnoj utakmici s Newcastleom nisu dobili dovoljnu minutažu, priopć…

Главная страница » Dobio priliku među pričuvama: hrvatski nogometni napadač Petar Musa zabio dva gola za Benficu protiv trećeligaša

Benfica je u svom kampu ujutro odigrala prijateljsku trening utakmicu pruživši priliku igračima koji u prethodnoj utakmici s Newcastleom nisu dobili dovoljnu minutažu, priopćio je klub iz Lisabona.