Utakmica petog kola španjolskog prvenstva između Cadiza i Barcelone prekinuta jer je jedna osoba na tribinama doživjela srčani udar! Nesretni gledatelj prvo se žalio na mučninu, potom je izgubio svijest, a zatim se ispostavilo se da je problem srčane prirode. U 80. minuti pri rezultatu 2:0 za Katalo…

Главная страница » Drama u Cadizu: prekinuta utakmica domaćina i Barcelone, navijač doživio srčani udar, vratar trčao s defibrilatorom prema tribini

Utakmica petog kola španjolskog prvenstva između Cadiza i Barcelone prekinuta jer je jedna osoba na tribinama doživjela srčani udar!

Nesretni gledatelj prvo se žalio na mučninu, potom je izgubio svijest, a zatim se ispostavilo se da je problem srčane prirode. U 80. minuti pri rezultatu 2:0 za Katalonce, sudac je dao znak za prekid susreta jer se unesrećeni navijač bori za život, što su mu zvižducima signalizirali prisutni navijači.

Vratar domaćina Ledesme, iza čijeg gola se i događao šokantan scenarij, dotrčao je do tribine i dodao navijačima defibrilator klupskog medicinskog osoblja. Navijača se bori za život i bio je podvrgnut masaži srca i oživljavanju. Kamere su zabilježile uplašena lica svih prisutnih, a stoper Barce Ronald Araujo molitvom na terenu pokušao je pomoći nesretnom navijaču.

Poslije neugodnih scena s tribina, Barcinu su pobjedu potvrdili Ansu Fati (86‘) i Ousmane Dembele (90+2‘), a obojicu je poslužio upravo Lewandowski. Bila je to još jedna izvrsna partija poljskog centarfora uoči povratka na Alianz Arenu, gdje će u utorak igrati protiv svog bivšeg kluba Bayern Münchena. Barceloni je ovo četvrta pobjeda u nizu i ostat će na prvom mjestu ljestvice (13 bodova) barem do sutrašnjeg ogleda Real Madrida i Mallorce, dok je Cadiz ostao na začelju tablice bez ijednog boda.