Gol Marija Pašalića, pobjeda Atalante za vrh ljestvice

Nogometaši Atalante svladali su u Bergamu Sassuolo 2-1 u susretu 10. kola talijanske Serie A te su se, barem privremeno, vratili na sam vrh ljestvice. Atalanta uz utakmicu više ima 24 boda, odnosno, bod više od drugoplasiranog Napolija. Na ovom susretu sve se najvažnije događalo na kraju prvog i poč…

Главная страница » Gol Marija Pašalića, pobjeda Atalante za vrh ljestvice

Nogometaši Atalante svladali su u Bergamu Sassuolo 2-1 u susretu 10. kola talijanske Serie A te su se, barem privremeno, vratili na sam vrh ljestvice.

Atalanta uz utakmicu više ima 24 boda, odnosno, bod više od drugoplasiranog Napolija.

Na ovom susretu sve se najvažnije događalo na kraju prvog i početkom drugog dijela kada su postignuti svi golovi. Prvo je Grk Kiriakopoulos doveo goste u vodstvo u 41. minuti, ali u nadoknadi prvog dijela Atalanta je izjednačila. Soppy je lijepo pronašao hrvatskog igrača Marija Pašalića koji je iz blizine zabio za 1-1. Bio je to Pašalićev prvi ovosezonski pogodak u Serie A.

Odluka je pala u 46. minuti, a gol za tri boda Atalante dao je Lookman.

Pašalić je za Atalantu igrao do 66. minute, dok je kod gostiju cijelu utakmicu odradio Martin Erlić.

U nedjelju dvoboje 10. kola igraju Inter – Salernitana, Lazio – Udinese, Spezia – Cremonese, Napoli – Bologna i Verona – Milan, dok se u ponedjeljak sastaju Sampdoria – Roma i Lecce – Fiorentina.