Hrvatski dvojac ključan u senzacionalnoj pobjedi crnogorske momčadi u Beogradu

U prvoj utakmici serije četvrtfinala ABA lige Studentski centar Derby priredio je senzaciju i slavio na gostovanju kod Partizana u Beogradu rezultatom 84:83.

Goste je do pobjede predvodio hrvatski igrač Zvonimir Ivišić, a dobru partio odigrao je i Mateo Drežnjak. Ivišić je bio prvo ime utakmice s 22 koša i 13 skokova, dok je Drežnjak ubacio jedanaest uz četiri skoka i pet asistencija.

Hrvatski dvojac bio je ključan u pobjedi crnogorske momčadi s pet posljednjih poena u susretu kojima su rezultat 83:79 pretvorili u 83-84. Ivišić je u posljednjoj minuti zakucao i izborio dodatno slobodno bacanje kojim je doveo svoju momčad u vodstvo, da bi posljednji napad na utakmici razigravač Partizana Kevin Punter promašio.

Ovime je Studentski centar uzeo 1:0 vodstvo u seriji i zadao Partizanu četvrti uzastopni poraz nakon šokantnog ispadanja iz Eurolige od Real Madrida gdje su imali 2:0 vodstvo u seriji.

Source: slobodnadalmacija.hr

Главная страница » Hrvatski dvojac ključan u senzacionalnoj pobjedi crnogorske momčadi u Beogradu