U prvom subotnjem susretu drugog kola španjolske La Lige nogometaši Osasune svladali su Cadiz 2-0 na domaćem terenu. Tako je Osasuna ostvarila i drugu pobjedu na startu sezone, a važan je igrač na putu do subotnja tri boda bio hrvatski napadač Ante Budimir. Naime, prvi pogodak je postigao Avila u 37…

Главная страница » Hrvatski reprezentativac Ante Budimir pogurao Osasunu prema pobjedi, izborio je kazneni udarac nakon kojeg su poveli

U prvom subotnjem susretu drugog kola španjolske La Lige nogometaši Osasune svladali su Cadiz 2-0 na domaćem terenu.

Tako je Osasuna ostvarila i drugu pobjedu na startu sezone, a važan je igrač na putu do subotnja tri boda bio hrvatski napadač Ante Budimir. Naime, prvi pogodak je postigao Avila u 37. minuti iz jedanaesterca, a svemu je prethodio prekršaj argentinskog vratara Ledesme iz Cadiza na hrvatskom napadaču.

Budimir je iz igre izašao u 65. minuti. U 76. su gosti ostali s igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Čileanac Alacron, dok je sva neizvjesnost nestala u 79. minuti. Dosuđen je novi jedanaesterac za domaćina, a Kike Garcia je zabio za 2-0. Cadiz je upisao drugi poraz.