NEWCASTLE je gotovo odnio bod s gostovanja.

Главная страница » Igrač od 70 milijuna utišao Anfield. 20-godišnjak donio slavlje Kloppu u 98. minuti

LIVERPOOL i Newcastle na Anfieldu su zamalo podijelili bodove, ali Liverpool je ipak odnio sva tri boda nakon preokreta i gola Fabia Carvalha u 98. minuti. Kloppova ekipa tako je slavila drugi put u nizu, nakon što su prije nekoliko dana razmontirali Bournemouth s 9:0. Usprkos dominaciji u većem dijelu današnje utakmice, u vodstvo je prvi došao Newcastle.

22-godišnji švedski napadač Alexander Isak odmah je u debiju pokazao zašto ga je Newcastle Real Sociedadu platio 70 milijuna funti. U 38. minuti sjajno se kretao bez lopte, a potom ju na asistenciju Seana Longstaffa snažno zakucao iza nemoćnog Alissona.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL ISAKA

Newcastle prosuo vodstvo protiv Cityja i Liverppola

Newcastleu je ovo prvi poraz nakon tri remija u nizu koji su došli nakon pobjede protiv Nottingham Foresta u prvom kolu, a nedavno su protiv Cityja odigrali 3:3 u utakmici u kojoj su također vodili, tako da u vrlo kratkom razdoblju nisu kapitalizirali vodstva protiv najboljih engleskih ekipa.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL SALAHA

Vodstvo su danas imali do 61. minute, kada je Roberto Firmino Liverpoolu donio zasluženo izjednačenje nakon asistencije Mohameda Salaha. Izgledalo je kao da će Newcastle iščupati bod, ali u osmoj minuti ukazao se 20-godišnji Fabio Carvalho koji je ušao u igru dvadesetak minuta ranije. Mladić koji je ljetos stigao iz Fulhama zabio je za veliko slavlje na Anfieldu. Salah je ponovno bio asistent.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ CARVALHOV GOL

U idućem kolu Liverpool čeka gradski derbi kod Evertona, a Newcastle će na svom St. James Parku ugostiti Crystal Palace. Na kraju utakmice, Klopp je dodatno začinio slavlje svojom tradicionalnom “fist pump” proslavom pred kultnim Kopom.