Dok su se diljem Europe igrale kvalifikacijske utakmice za Europsko prvenstvo 2024., svjetski prvaci su proteklih dana igrali prijateljske utakmice. Nakon što je Argentina prije nekoliko dana pobijedila Panamu s 2:0, noćas su Lionel Messi i društvo s uvjerljivih 7:0 bili bolji od reprezentacije Cura…

Главная страница » Impresivni Messi: zabio je deveti hat-trick u dresu Argentine, pogledajte golove

Dok su se diljem Europe igrale kvalifikacijske utakmice za Europsko prvenstvo 2024., svjetski prvaci su proteklih dana igrali prijateljske utakmice. Nakon što je Argentina prije nekoliko dana pobijedila Panamu s 2:0, noćas su Lionel Messi i društvo s uvjerljivih 7:0 bili bolji od reprezentacije Curacaa – pišu Sportske novosti.

Upravo je Messi vodio glavnu riječ na ovoj utakmici postigavši hat-trick, svoj deveti u dresu reprezentacije. Argentina je povela u 20. minuti golom Messija, tri minute kasnije je bio precizan Gonzalez da bi u 33. minuti opet pogodak postigao Messi. Golijada se nastavila pa je Fernandez u 35. iskoristio asistenciju Messija koji je svoj hat-trick zaokružio u 37. minuti.

Nakon tog uragana s pet golova u 17 minuta Argentinci su malo popustili pa se do sljedećeg gola čekalo do 78. minute kada je precizan bio Di Maria iz kaznenog udarca. Konačnih 7:0 je postavio Montiel u 87. minuti.