U susetu izravnih konkurenata za mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone Newcastle United je na svom terenu deklasirao Tottenham Hotspur sa 6-1 (5-0) u susretu 32. kola engleskog nogometnog prvenstva. Nakon manje od 10 minuta već je bilo 3-0 za “svrake”, dvostruki strijelac bio je Murphy (1,…

Главная страница » Ivan Perišić i njegov klub doživjeli neviđen debakl i sramotu za povijest u borbi za Ligu prvaka

Nakon manje od 10 minuta već je bilo 3-0 za “svrake”, dvostruki strijelac bio je Murphy (1, 9), a jednom je tragično lošeg Llorisa svladao i Joelinton (6). No, niti tu nije bio kraj mukama “pijetlova”, švedski napadač Isak (19, 21) je dodao još dva gola i nakon samo 20-ak minuta igre bilo je nestvarnih 5-0.

Lloris je na poluvremenu zamijenjen, Kane (49) je uspio smanjiti na 5-1, da bi Wilson (67) sredinom nastavka postavio konačni rezultat.

Ivan Perišić odigrao je čitav susret za Tottenham koji je peti na ljestvici sa 53 boda, šest manje od trećeg Newcastlea i četvrtog Manchester Uniteda, koji drže mjesta koja vode u Ligu prvaka. Usto, Tottenham je odigrao utakmicu više od Newcastlea, a dvije utakmice više od Manchestera.

Na vrhu je Arsenal sa 75 bodova, pet manje uz dvije utakmice manje ima drugi Manchester City.

U drugom nedjeljnom dvoboju West Ham United je kao gost uvjerljivo nadigrao Bournemouth sa 4-0 (3-0) golovima Antonija (5), Paquete (12), Ricea (43) i Fornalsa (72). Tom pobjedom “čekićari” su preskočili “trešnice” na ljestvici, sada su 13. sa 34 boda, dok je Bournemouth 15. sa 33.

Source: slobodnadalmacija.hr