Vaterpolisti dubrovačkog Juga AO u prvoj su utakmici polufinala doigravanja prvenstva Hrvatske na domaćem terenu svladali zagrebačku Mladost sa 13-6 (5-1, 3-1, 2-3, 3-1). Marko Žuvela postigao je četiri gola za Jug, po dva su dodali Maro Joković i Loren Fatović, dok su Dario Rakovac i David Mijić bi…

Главная страница » Jug u prvoj utakmici polufinala doigravanja prvenstva Hrvatske na domaćem terenu svladao Mladost

Vaterpolisti dubrovačkog Juga AO u prvoj su utakmici polufinala doigravanja prvenstva Hrvatske na domaćem terenu svladali zagrebačku Mladost sa 13-6 (5-1, 3-1, 2-3, 3-1).

Marko Žuvela postigao je četiri gola za Jug, po dva su dodali Maro Joković i Loren Fatović, dok su Dario Rakovac i David Mijić bili dvostruki strijelci za Mladost.

Dubrovčani su silovito krenuli u susret te već nakon prve tri minute imali vodstvo od 3-0. Prednost domaćih rasla je sve do 8-2 krajem druge četvrtine pa je nastavak utakmice bio tek formalnost.

Ovi suparnici će svoju drugu utakmicu igrati 7. travnja u Zagrebu.

U drugom polufinalu splitski Jadran je još u petak u prvoj utakmici svladao riječko Primorje EB sa 14-6, a ti suparnici će se ponovno sastati 12. travnja.