Kalinić krvlju donio nadu Hajduku

HAJDUK je pet minuta prije kraja gostovanja kod Villarreala u prvoj utakmici play-offa Konferencijske lige zabio gol kojim je poraz smanjio na podnošljivih 4:2.

Главная страница » Kalinić krvlju donio nadu Hajduku

HAJDUK je pet minuta prije kraja gostovanja kod Villarreala u prvoj utakmici play-offa Konferencijske lige zabio gol kojim je poraz smanjio na podnošljivih 4:2. Penal za gol koji mu daje nadu u prolazak doslovno je krvavo izborio Nikola Kalinić. Pet minuta prije kraja u skoku za loptu pred golom domaćina napadača Hajduka je laktom u glavu udario stoper Aissa Mandi.

Kalinić je pao na pod glave oblivene krvlju zbog čega je morao biti zamijenjen samo šest minuta nakon što je ušao u igru. Bjeloruski sudac pokazao je braniču žuti karton i dosudio penal za Hajduk. Njega je u gol pretvorio Marco Fossati i tako je zahvaljujući Kalinićevoj požrtvovnosti uzvrat od formalnosti postao zanimljiv.