Vodstvo 2:0 nakon devet minuta igre sugeriralo je kako bi Elche protiv Betisa mogao uhvatiti puni plijen. Ipak, domaćin je u nastavku doživio pravi fijasko, utakmicu završio s dva igrača manje i “praznih džepova”, prenose Sportske novosti. Prvo je Borja Iglesias s bijele točke smanjio rezultat u 65….

Главная страница » Kaos u Španjolskoj. Vlasnik i direktor kluba napali suce: ‘K*rvini sinovi, nećete izaći odavde!‘

Prvo je Borja Iglesias s bijele točke smanjio rezultat u 65. minuti, da bi Juan Miranda tri minute kasnije vratio stvari na početak. Iglesias nije bio precizan iz najstrože kazne u 88. minuti, odnosno udarac mu je obranjen. No, sedam minuta kasnije Betis je dobio i treći 11-erac na susretu. Elcheov Enzo Roco zbog igranja rukom tada je zaradio i drugi žuti karton, a Willian José u petoj minuti sudačke nadoknade donio je potpuni preokret Betisu.

Elche je prvi crveni karton zaradio već u 57. minuti, a uzevši u obzir i tri dosuđena kaznena udarca kontra njih, nije teško zaključiti kako su domaćini bili itekako nezadovoljni suđenjem. Po završetku, utakmica je ušla i u treće poluvrijeme u kojem su prednjačili vlasnik Elchea Christian Bragarnick i sportski direktor Sergio Mantecón, a suce su “počastili” ozbiljnim uvredama i prijetnjama.

“Vi ste nitkovi, djeca k*rvi”, govorili su sucima, “Snimam te k*rvin sine”. Na vratima naše svlačionice, obratili su se sudačkoj ekipi riječima: “Nećete izaći odavde”.

Nakon dvoboja, Elche se obratio putem Twitter profila s kratkom porukom.

“Molimo Vas, želimo biti tretirani jednako i s poštovanjem, poput ostalih. Mi smo povijesni klub, zaslužujemo to”.