Hrvatska košarkaška reprezentacija pobjedom 72:69 protiv Poljske u gostima, otvorila je pretkvalifikacije za sudjelovanje na Eurobasketu 2025. godine. Konačni slom domaćina dogodio se u posljednje nepune tri minute, jer su Krunoslav Simon jednom, te Mario Hezonja dva puta „tricama” razbili njihovu o…

Главная страница » Konačni slom domaćina dogodio se u posljednje nepune tri minute: Simon i Hezonja ‘tricama‘ su im razbili obranu!

Poljska – Hrvatska 69:72

VARŠAVA – Dvorana: ”COS Torwar”. Gledatelja: 4500. Poljska – Hrvatska 69:72 (15:11, 16:10, 16:28, 22:23).

Suci: Gintaras Vitkauskas (Litva), Ivor Matejek (Češka Republika), Zdenko Tomasović (Slovačka).

POLJSKA: Zyskowski (7), Balcerowski (11), Sokolowski (2), Cel (3), Slaughter (16), Ponitka (26), Kolenda, Dziewa (2), Olejniczak (2), Michalak, Garbacz, Schenk.

HRVATSKA: Perković, Smith (6), Prkačin, Simon (9), Hezonja (10), Šarić (9), Gnjidić (3), Matković, Ramljak, Mavra, Zubac (19), Bogdanović (16).

Source: slobodnadalmacija.hr