Košarkaši Splita poraženi su od Partizana rezultatom 89:70 (20:19, 19:19, 29:15, 21:17) u 7. kolu AdmiralBet ABA lige. Bio je to na koncu očekivani poraz Žutih, usprkos vrlo dobroj igri u prve dvije četvrtine. Kombinirao je, doduše, Partizan, svi su igrali podjednako, nitko se nije previše umorio. M…

Главная страница » Košarkaši Splita poraženi su na gostovanju kod Partizana, usprkos vrlo dobroj igri u prve dvije četvrtine

Momčad Srđana Subotića imala je prednost barem jednom u svakoj od prve tri četvrtine. Najviše su Žuti imali plus šest u prvoj (12:6). Vodio je Split u drugoj 26:25 i trećoj 42:41. Preuzeli su potom domaći inicijativu i počeli stvarati razliku. Najraspoloženiji u redovima gostiju bili su Shorter s 23 i Mavra s 18 poena.

Split: Sullivan (2), Gizdavčić (2), Kalajžić, Runjić (6), Shorter (23), Jukić, Perkušić (3), Dubravčić (2), Nelson (10), Mavra (18), Šarić (4).

Source: slobodnadalmacija.hr