Kovačev Wolfsburg u osmini finala kupa

USPJEH za Kovača.

Главная страница » Kovačev Wolfsburg u osmini finala kupa

BIVŠI hrvatski nogometni izbornik Niko Kovač plasirao se s Wolfsburgom u osminu finala njemačkog kupa 2:1 gostujućom pobjedom protiv Eintrachta iz Braunschweiga.

Wolfsburg je poveo golom Svanberga (8), na 1:1 izjednačio je Multhaup (40), da bi prolazak Wolfsburgu osigurao Kaminski (65). Hoffenheim je bez hrvatskog reprezentativnog napadača Andreja Kramarića izbacio Schalke 04 uvjerljivo ga svladavši s 5:1 (3:0).

Ranije u utorak je hrvatski igrač Hrvoje Smolčić bio strijelac za Eintracht iz Frankfurta u 2-0 (2-0) gostujućoj pobjedi protiv Stuttgarter Kickersa. Smolčić je u 18. minuti postigao drugi pogodak za svoju momčad skočivši najviše pred domaćim golom nakon ubačaja iz kuta Marija Goetzea. Prvi gol za Eintracht postigao je Kolo Muani u 11. minuti. Smolčić je, kao i Kristijan Jakić, odigrao čitav susret za Eintracht.

RB Leipzig se u osminu finala plasirao uvjerljivom 4-0 (2-0) pobjedom protiv Hamburger SV-a, a Joško Gvardiol je odigrao drugo poluvrijeme. Mario Vušković je za HSV odigrao čitavu utakmicu. Dominik Martinović odigrao je čitav susret za Mannheim koji je na svom terenu izgubio od Nunberga s 0:1.