Kovačić ušao, Chelsea dvije minute kasnije primio gol za novi veliki kiks

CHELSEA, koji se bori za mjesto koje vodi u Ligu prvaka, u 17. kolu Premiershipa odigrao je tek 1:1 kod Nottingham Foresta, kluba iz zone ispadanja.

Главная страница » Kovačić ušao, Chelsea dvije minute kasnije primio gol za novi veliki kiks

CHELSEA, koji se bori za mjesto koje vodi u Ligu prvaka, u 17. kolu Premiershipa odigrao je tek 1:1 kod Nottingham Foresta, kluba iz zone ispadanja. Gostima je vodstvo donio Raheem Sterling u 16. minuti, a za izjednačenje je zabio Serge Aurier u 63. minuti. Chelsea je tako nastavio s velikim razočaranjima ove sezone, u kojoj drži tek osmo mjesto, a od zone Lige prvaka udaljen je sedam bodova.

Prije pet dana je domaćom pobjedom nad Bournemouthom prekinuo niz od čak pet utakmica bez pobjede, uključujući tri uzastopna poraza, ali se sada vratio kiksevima. Mateu Kovačiću je utakmica protiv Nottinghama bila prva nakon SP-a. Trener Graham Potter uveo ga je u 61. minuti kako bi ojačao sredinu pred naletima domaćina, ali je Nottingham zabio samo dvije minute poslije, nakon centaršuta iz kornera.