Kramarić trpa u Bundesligi već 7 godina. Ispred njega je samo Lewandowski

ANDREJ KRAMARIĆ postigao je jučer dva pogotka i asistirao za jedan u pobjedi njegovog Hoffenheima nad Union Berlinom 4:2 u utakmici predzadnjeg kola njemačke Bundeslige. Ovom je pobjedom Hoffenheim i matematički osigurao ostanak u najvišem rangu njemačkog nogometa iduće sezone.

Prvo je hrvatski reprezentativac u 36. minuti susreta sigurno realizirao kazneni udarac i tako odveo svoju momčad na prednost od 2:0. Union je smanjio krajem prvog dijela golom Danila Doekhija, no Kramarić je u 90. minuti zabio za 3:1 na prazan gol na asistenciju Munasa Dabbura. Aissa Laidouni u 95. minuti poentirao je za 3:2, no u 99. je Kramarić asistirao Dabburu za konačnih 4:2.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KRAMARIĆEVE GOLOVE I ASISTENCIJU.

Kramarić je tako došao do brojki od 12 pogodaka i tri asistencije ove sezone u njemačkom prvenstvu, ali i do 100. pogotka u Bundesligi od svog debija 2016. godine. U tom periodu je samo jedan igrač zabio više golova, a to je Robert Lewandowski koji je loptu iza vratara poslao čak 204 puta.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr

Главная страница » Kramarić trpa u Bundesligi već 7 godina. Ispred njega je samo Lewandowski