VELIKA pobjeda Lisica za prva tri boda u novoj sezoni.

Главная страница » Leicester nije imao pobjedu u prvih sedam kola. Onda mu je stigao bivši prvak Europe

LEICESTER City je s uvjerljivih 4:0 demolirao Nottingham Forest u derbiju začelja engleske Premier lige. Bila je to tek prva pobjeda ove sezone, a nju je prvak iz sezone 2015./16. ostvario u osmom kolu. Ovim rezultatom Leicester je preskočio suparnika iz ovog susreta te sad obje momčadi imaju po četiri boda.

Briljirao je James Maddisona kojeg su engleski mediji nedavno nazvali najboljim engleskim igračem koji nije dobio šansu u reprezentaciji. Zabio je za vodstvo u 25. minuti. Već dvije minute kasnije bilo je 2:0. Harvey Barnes je zabio, a asistent je bio Jamie Vardy.

Do poluvremena je Maddison zabio svoj drugi gol i prelomio susret, a isti igrač je u 73. minuti upisao i asistenciju. Precizan je bio zambijski napadač Patson Daka. Leicester u idućem kolu gostuje kod Bournemoutha, a bivši dvostruki europski prvak Nottingham Forest dočekuje Aston Villu.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr