ŠPANJOLSKA U prvoj utakmici 22. kola španjolskog nogometnog prvenstva Girona je kao domaćin svladala Almriju sa 6-2 (4-0). Golove za domaće postigli su Castellanos (8), Cihankov (34), Riquelme (36), Hernandez (43), Martin (77) i Stuani (79), a za goste Ramazani (66) i Toure (81). Girona je 11. sa 27…

Главная страница » Ljepotica večeri ponudila fantastičan nogomet, zabilo osam različitih strijelaca, hrvatski igrači doživjeli poraze

Golove za domaće postigli su Castellanos (8), Cihankov (34), Riquelme (36), Hernandez (43), Martin (77) i Stuani (79), a za goste Ramazani (66) i Toure (81).

Favorizirani gosti poveli su preko Dembelea (36), ali početkom nastavka u razmaku od samo dvije minute uslijedio je preokret kojega su kreirali Perrin (51-11m) i Jubal (53).

Gol vrijedan tri boda postigao je Fredrik Jensen u 88. minuti iz gužve nakon udarca iz kuta.