Manchester United doma izgubio od Real Sociedada na otvaranju Europa lige

JEDINI gol na susretu zabio je Brais Mendez u 59. minuti.

Главная страница » Manchester United doma izgubio od Real Sociedada na otvaranju Europa lige

MANCHESTER UNITED izgubio je od Real Sociedada 1:0 na Old Traffordu u prvoj utakmici grupne faze Europa lige. Jedini gol na susretu zabio je Brais Mendez u 59. minuti. U drugoj je utakmici skupine E Šerif iz Tiraspola uvjerljivo, s 3:0 pobijedio Omoniju. Jedan od tri pogotka je postigao Iyayi Atiemwen, donedavni igrač Gorice i Dinama.

Trener Manchester Uniteda Erik ten Hag u prvu je postavu stavio dvojicu igrača bez kojih mu je odlično krenulo u prvenstvu – Harryja Maguirea i Cristiana Ronalda. Nije sto pokazao kao dobar potez. Iako je United imao više udaraca prema golu i dulje loptu u nogama. Sociedad je zabio gol. Mendez je pogodio iz penala u 59. minuti,

Cristiano Ronaldo odigrao je svoju prvu utakmicu van skupina Lige prvaka od 2002. godine. Zabio je loptu u mrežu u prvom dijelu na centaršut Dalota, ali zbog zaleđa je poništen. Zbog smrti kraljice Elizabete II. nije se puštala nikakva glazba na stadionu, a obje su momčadi nosile crni flor. Prije početka održana je minuta šutnje na stadionu.