U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 9. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je kao gost svladao Everton sa 2-1 (2-1). Sva tri gola postignuta su u prvom poluvremenu, Everton je poveo u 5. minuti sjajnim udarcem Iwobija sa 20-ak metara, no već u 15. minuti Antony je poravnao p…

Главная страница » Manchester United preokretom slavio na gostovanju kod Evertona, Ronaldo zabio 700. klupski pogodak u karijeri

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 9. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je kao gost svladao Everton sa 2-1 (2-1).

Sva tri gola postignuta su u prvom poluvremenu, Everton je poveo u 5. minuti sjajnim udarcem Iwobija sa 20-ak metara, no već u 15. minuti Antony je poravnao preciznim šutom sa 15-ak metara s desne strane, da bi pobjedu Unitedu osigurao Cristiano Ronaldo u 44. minuti, prizemnim udarcem s ruba kaznenog prostora s lijeve strane.

Bio je to 700. klupski pogodak u karijeri za 37-godišnjeg Portugalca, a stigao je 20 godina i dva dana nakon što je zabio prvi u dresu Sportinga iz Lisabona. Ukupno mu je ovo 144. gol za United, za Sporting je zabio pet, čak 450 puta je tresao mreže suparnika u dresu Real Madrida, a 101 u dresu Juventusa.

Ovom pobjedom United je stigao na peto mjesto ljestvice sa 15 bodova, pet više od 12. Evertona.

Source: slobodnadalmacija.hr