Mladi hrvatski napadač Marin Ljubičić (20) nastavlja s odličnim igrama u dresu austrijskog prvoligaša LASK-a iz Linza. U susretu 2. kola austrijskog prvenstva LASK je na gostovanju kod bečke Austrije odigrao 1-1, a prvi pogodak na utakmici postigao je Ljubičić. Bio je to njegov već šesti gol otkako…

Главная страница » Marin Ljubičić nezaustavljivo trese mreže u Austriji: Hajdukov napadač na posudbi u LASK-u zabio je i na gostovanju u Beču

Mladi hrvatski napadač Marin Ljubičić (20) nastavlja s odličnim igrama u dresu austrijskog prvoligaša LASK-a iz Linza.

U susretu 2. kola austrijskog prvenstva LASK je na gostovanju kod bečke Austrije odigrao 1-1, a prvi pogodak na utakmici postigao je Ljubičić.

Bio je to njegov već šesti gol otkako je ovoga ljeta napustio Hajduk i otišao na posudbu u LASK.

U premijenom nastupu za klub iz Linza zabio je u prijateljskoj utakmici protiv rumunjskog Rapida (2-0), potom je postigao tri gola u susretu 1. kola Kupa protiv trećeligaša Schwaza (9-1), da bi na otvaranju prvenstva postigao pogodak i upisao asistenciju u pobjedi protiv Austrije Klagenfurt (3-1). U nedjelju se upisao među strijelce i u susretu protiv bečke Austrije.

Ljubičić je doveo LASK u vodstvo u 67. minuti, a pet minuta kasnije je zamijenjen. Izjednačio je Andreas Gruber u 88. minuti.

Na ljestvici vodi RB Salzburg sa šest bodova, dok LASK i Sturm imaju po četiri boda.

Source: slobodnadalmacija.hr