Nogometna reprezentacija Argentine upisala je sinoć i četvrtu pobjedu u nizu, a nakon 3:0 protiv Hondurasa, u pripremnoj utakmici identičnim rezultatom Lionel Messi i društvo srušili su Jamajku. Na Red Bull Areni u američkom Harrisonu prvi je mrežu na asistenciju Lautara Martineza zatresao mladi nap…

Главная страница » Messi oduševio protiv Jamajke: pred kraj utakmice navijač uletio na travnjak s jednom željom, zaštitari ga oborili

Nogometna reprezentacija Argentine upisala je sinoć i četvrtu pobjedu u nizu, a nakon 3:0 protiv Hondurasa, u pripremnoj utakmici identičnim rezultatom Lionel Messi i društvo srušili su Jamajku.

Na Red Bull Areni u američkom Harrisonu prvi je mrežu na asistenciju Lautara Martineza zatresao mladi napadač Manchester Cityja Julian Alvarez. On se u strijelce upisao već u 13. minuti. To je ujedno bio i rezultat s kojim se otišlo na poluvrijeme, a kada se činilo da promjena na semaforu više neće biti, ukazao se tko drugi nego Leo Messi – pišu Sportske novosti.

Argentinski čarobnjak prvo je u 86. zabio fantastičan pogodak s 20-ak metara (asistencija upisana Giovaniju Lo Celsu), a onda je i tri minute kasnije iz slobodnjaka postavio konačnih 3-0.

Spomenimo i da je u jednom trenutku pred kraj susreta jedan navijač nasamario osiguranje, utrčao na teren i od Messija zatražio autogram. Zvijezda PSG-a je odlučila ispuniti njegovu želju, ali baš kada mu se Leo krenuo potpisivati na leđa, zaštitari su uletjeli i oborili ‘uljeza‘ na travnjaku.

Pet komada Brazila

Nešto ranije prijateljsku je utakmicu odigrao i Brazil. Neymar i društvo utrpali su pet komada Tunisu (5-1)

Prvi je pogodak na Parku prinčeva bio djelo Raphinhe u 11. minuti. U 18. je već bilo 1:1. Strijelac za Tunis bio je Montassar Talbi. Richarlison je samo minutu kasnije vratio Brazil u vodstvo. U 29. je na 3:1 iz jedanaesterca povisio Neymar, a na poluvrijeme se otišlo s 4:1 jer je u 40. svoj drugi pogodak na susretu upisao Raphinha.

Spomenimo i da je Dylan Bronn iz Tunisa u 42. zbog grubog prekršaja zaradio izravni crveni karton.

Konačan rezultat je u 74. postavio Pedro.