Branitelji naslova engleskog nogometnog prvaka igrači Manchester Cityja u posljednjoj su utakmici subotnjeg programa 27. kola Premier lige kao gosti svladali Crystal Palace sa 1-0 (0-0). Jedini gol na utakmici postigao je Erling Haaland iz kaznenog udarca u 78. minuti nakon prekršaja Oliseha na Gund…

Главная страница » Minimalna pobjeda Manchester Cityja na gostovanju, odluka je pala s bijele točke

Branitelji naslova engleskog nogometnog prvaka igrači Manchester Cityja u posljednjoj su utakmici subotnjeg programa 27. kola Premier lige kao gosti svladali Crystal Palace sa 1-0 (0-0).

Jedini gol na utakmici postigao je Erling Haaland iz kaznenog udarca u 78. minuti nakon prekršaja Oliseha na Gundoganu.

Ovom pobjedom je drugoplasirani City stigao do učinka od 61 boda, dva manje od vodećeg Arsenala koji će u nedjelju gostovati kod Fulhama. Crystal Palace je 12. sa 27 bodova.

Source: slobodnadalmacija.hr