Napoli nastavlja gaziti. Pao je i Sassuolo za sedmu pobjedu zaredom

NAPOLI dominira talijanskim prvenstvom.

Главная страница » Napoli nastavlja gaziti. Pao je i Sassuolo za sedmu pobjedu zaredom

VODEĆI sastav talijanskog nogometnog prvenstva Napoli nastavio je povećavati svoju prednost svladavši u prvoj utakmici 23. kola Serie A kao gost Sassuolo s 2:0.

Napolitance su do nove pobjede opet vodili njihovi najbolji strijelci ove sezone, prvi gol postigao je Hviča Kvarackelija u 12. minuti nakon sjajne solo-akcije, a drugi prvi strijelac prvenstva Victor Osimhen u 33. minuti kada je udarcem iskosa iznenadio loše postavljenog domaćeg vratara Consiglija.

Erlić odigrao cijelu utakmicu

Dvoboj se mogao zakomplicirati u 41. minuti kada je Lauriente zatresao mrežu Napolija, ali je taj pogodak poništen zbog dubioznog zaleđa. Dodajmo da je Martin Erlić odigrao čitavu utakmicu za Sassuolo.

Napoli sada ima 62 boda, čak 18 više od drugog Intera, dok je Sassuolo 15. s 24 boda, sedam više od 18. Verone koja se nalazi u zoni ispadanja.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr