U 32. kolu turske Super Lig nogometaši Trabzonspora su s 1-2 poraženi na gostovanju kod Konyaspora te hrvatski strateg Nenad Bjelica i dalje čeka premijernu pobjedu na novoj dužnosti.

Na klupu Trabzonspora, prošle sezone prvaka Turske, Bjelica je došao uoči prošlog kola. Premijera za Bjelicu nije prošla dobro jer je njegova momčad visoko poražena, s 1-4 kod Sivasspora. Na premijeri je Bjeličina momčad morala igrati s desetoricom, a isti je slučaj bio ove subote što je uvjetovalo novi poraz te momčadi.

Trabzonspor je poveo u 12. minuti, a strijelac je bio 35-godišnji slovački nogometaš Marek Hamšik. Domaći sastav je izjednačio u 37. minuti kada je gostujuću mrežu naciljao Španjolac Pozuelo.

Momčad koju vodi Nenad Bjelica ostala je na terenu s desetoricom u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a izravni crveni karton je dobio Grk Bakasetas.

Trabzonspor je čuvao bod u džepu do 85. minute, a tada je Dikmen zabio za 2-1 Konyaspora. Hrvatski nogometaš Domagoj Pavičić ostao je na domaćoj klupi za pričuve tijekom cijelog susreta.

Nova momčad Nenada Bjelice nalazi se na sedmom mjestu ljestvice, na poziciji ispred nje je sada subotnji suparnik Konyaspor.

Главная страница » Nije mu baš najbolje krenulo… Nenad Bjelica doživio drugi uzastopni poraz na klupi Trabzonspora