REDSI su novu sezonu nastavili s još jednim remijem.

Главная страница » Novi kiks Liverpoola. Utakmicu obilježio trenutak ludila igrača od 75 milijuna eura

LIVERPOOL na početku sezone nikako ne može pronaći formulu za pobjeđivanje londonskih klubova, nakon remija s Fulhamom u prvom kolu, u drugom su na Anfieldu remizirali s Crystal Palaceom rezultatom 1:1, a utakmicu je obilježio dvojak dojam Kloppovih Južnoamerikanaca.

Nakon što je Wilfried Zaha doveo goste u iznenađujuće vodstvo u prvom dijelu, s istim se rezultatom otišlo na odmor. U drugom poluvremenu, u 57. minuti crveni karton dobio je Darwin Nunez. Urugvajac kojeg je Liverpool ovog ljeta platio 75 milijuna eura plus razne bonuse, izgubio je živce kada mu se protivnički branič Joachim Andersen unio i lice, pa ga je udario glavom.

No, Liverpool je dominirao i s desetoricom uz više od 20 udaraca i 70 posto posjeda lopte, a Kloppovu momčad je prvog ovosezonskog poraza spasio Luis Diaz. Kolumbijac je zabio svega četiri minute nakon Nunezovog isključenja. Zaha je u 78. minuti propustio veliku priliku da Palaceu donese tri boda.