Nevjerojatan gol mogli smo vidjeti sinoć u kvalifikacijama za Ligu prvaka. U prvom pretkolu susreli su se Dinamo Batumi iz Gruzije i Slovan iz Bratislave, a nakon što su obje utakmice završile 0:0 nakon 90 minuta, otišlo se u produžetke. Tamo smo gledali pravu dramu koja je zaključena spektakularnim…

Главная страница » Ovo se rijetko viđa: pogledajte spektakularan gol iz kornera kojim je u 123. minuti riješen susret prvog pretkola Lige prvaka

Tamo smo gledali pravu dramu koja je zaključena spektakularnim pogotkom Slovanovog Vladimira Weissa u 123. minuti. Davitashvili je zabio za vodstvo Dinama u 104. minuti, a Barseghyan poravnao na 1:1 u 115. minuti. I kada je izgledalo kao da će o pobjedniku odlučivati jedanaesterci, Weiss je pogodio direktno iz kornera.

Slavni slovački reprezentativac opalio je direktno u gol, a vratar gruzijske momčadi to nije očekivao i loše je reagirao te je propustio loptu u svoj gol.

Spektakularan pogodak Weissa pogledajte OVDJE.