Drugoligaš Paderborn izbacio je Werder u drugom kolu Njemačkog nogometnog kupa svladavši momčad iz Bremena pred svojim navijačima sa 3-2 boljim izvođenjem jedanaesteraca, dok je hrvatski reprezentativac Borna Sosa u uvjerljivu pobjedu Stuttgarta protiv Arminije (6-0) ugradio tri asistencije. Stuttga…

Главная страница » Paderborn napravio iznenađenje, Bayern i Borussija lako prošli, tri asistencije Borne Sose u slavlju Stuttgarta

Stuttgart je već do poluvremena vodio sa 4-0. Stenzel (20) i Endo (24) su postigli prva dva pogotka, da bi na dodavanja Borne Sose u prvom poluvremenu pogađali još i Pfeiffer (29) te Silsa (39). Pfeiffer se u 52. minuti drugi put upisao u strijelce, a u 67. minuti je Sosa došao do treće asistencije za pogodak Guirassyja, a tri minute poslije je napustio travnjak.

Source: slobodnadalmacija.hr