Payet bi mogao dobiti veliku kaznu zbog nasilnog ponašanja i završiti karijeru

NAKON poraza od Lensa prošlog vikenda Marseille se vratio pobjedama u 35. kolu francuske Ligue 1. Izabranici Igora Tudora na domaćem su terenu s 3:1 bili bolji od posljednjeplasiranog Angersa, sigurnog putnika u niži rang natjecanja. Usprkos pobjedi, fenjeraši su uspjeli šokirati navijače na Velodromu.

Angers je poveo u 28. minuti golom mladog senegalskog napadača na posudbi iz Brightona Abdallaha Sime, ali Marseille je izjednačio već šest minuta kasnije preko Alexisa Sancheza. U 48. minuti kapetan Dimitri Payet doveo je Marseille u vodstvo, a točku na “i” stavio je Jordan Veretout iz penala u 77. minuti.

Ošamario protivničkog trenera

Tridesetšestogodišnji Payet kolo ranije se nije istaknuo pogotkom, već problematičnim ponašanjem. Tijekom naguravanja uz aut-liniju ošamario je pomoćnog trenera Lensa Yannicka Cahuzaca. Sve su snimile kamere i Payetu prijeti drakonska kazna, koja bi za igrača njegovih godina mogla značiti i kraj karijere.

Ugovor s Marseilleom veže ga do ljeta 2024. godine, ali L’Équipe ne isključuje ideju da Payet ovoga ljeta završi igračku karijeru i preuzme administrativnu ulogu u klubu. Eventualna kazna mogla bi ga pogurati bliže toj odluci.

Главная страница » Payet bi mogao dobiti veliku kaznu zbog nasilnog ponašanja i završiti karijeru